Календар

  ROOOOCK
  Четвер, 22.08.2019, 16:05
  Вітаю Вас Гість
  Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

  Каталог статей

  Головна » Статті » Субкультури

  ЕМО
  Емо (скор. від «емоційний») сповідують подібну любов до чорного кольору, що не є дивним, оскільки емо та готи мають спільних предків – чорних панків («панк» – від англ. «punk» – безсмак, нісенітниця, гнилля). В колах «звичайних» панків чорні виділялися прихильністю до цього кольору в одязі та зачісці. Характерною ознакою емо, крім чорного одягу з атрибутикою смерті – малюнками кісток, черепів, кажанів, крім пірсингу на обличчі, наприклад у вигляді кликів під нижньою губою, є обов'язковою присутність в гардеробі чого-небудь рожевого, що показує високу чутливість. Такі собі діти Тьми з плюшевими іграшками.

  Головний сенс існування емо вбачають в емоційних переживаннях. І чим вони сильніші, тим краще. Причому позитивні або негативні не має значення. Депресією справжній емо насолоджується не менше, ніж радістю, тільки з тією різницею, що радість звичайно явище не довговічне, а депресію можна продовжити надовго. Готи в основній своїй масі вважають за краще відчувати життя через негативні емоції. Тобто негативні вони для звичайних людей, а для готів, чиїм улюбленим заняттям є прогулянки кладовищами, найкращий стан – це затяжна депресія. Основне, що відрізняє готів від емо, – це те, що вони тримають свої почуття всередині, а емо спеціально виставляють їх напоказ. Але й тих, й інших об'єднує бажання жити не так як усі. Не хочуть належати до звичайного світу, де головним є кар'єра, успіх і соціальна стабільність. Але, щоб піднятися над звичайними людьми, їм не вистачає духовної сили. Адже духовний ріст неможливий без довгої і важкої роботи над собою. Значно простіше залишити набридливий звичайний світ, опустившись нижче людей, до світу, що живе за законами духів, привидів і всякої потойбічної погані.

  Напевно ви вже чули про нову загадкову субкультуру ЕМО, популяризація якої в Україні зараз,якраз росте. Останнім часом у багатьх людей виникає питання: що ж таке Емо та звідки воно взялося? Молоді люди в чорно-рожевому одіянні з опущеним на пів-обличча чубком, переважно в депресивному настрої і жахливо схожі один на одного. Це, мабуть, все, що знають необізнані про субкультуру емо,що стала популярною за останні декілька років в Україні. Суспільство віднеслося до новоявленої течії декілька несхвально, навіть з насмішкою. Втім, представникам емо-культури це навіть на руку, оскільки бути знедоленими людьми – в їх дусі. Спочатку емо називався альтернативний напрям в музиці, що супроводжується важкою гітарною партією і сильним соло. Співак емо відверто і безперешкодно ділився із слухачами відчуттями, звідси і походження поняття – від слова "емоційний". Проте, через деякий час уявлення про емо істотно змінилися. Вивчаючи численні сайти про сучасних представників цієї культури, таких, що у величезній кількості з'являються в інтернет просторі, створюється враження, що це просто стиль поведінки і самовираження для підлітків. Молодь в стилі емо віддає перевагу особливому стилю, який виділяє їх серед інших субкультур. Класичний одяг емо – це одяг в чорно-рожевій гаммі, де узори також двобарвні. Різні пов'язки на руках і зап'ястях, пояси із залізними бляшками,
  Кріль попереджає: або ЄЦ, або кінець
  Ющенко відправляє свої ікони до Москви
  У Єгипті загинула заступник українського губернатора?
  На журналістів стали тиснути по-хитрому
  БЮТ обіцяє не підвищувати бар’єр
  рукавички без пальців, рюкзак
  Серед емо можна побачити хлопця у вузьких джинсах, що змахує на метросексуала, а також молоду людину, яка носить багато залізних заклепок на джинсах, браслети на руках з черепами, нігті чорного або сріблястого кольору. Макіяж поширений як у дівчат, так і у хлопців. Основний эмо-макіяж – це підведення очей чорним олівцем. Зачіски не діляться на жіночі і чоловічі, ви часто можете побачити однакові стильні зачіски як у хлопців так і у дівчат. Чубок прикриває одне око, чорний або темно-каштановий колір волосся – все це дає свободу у виборі індивідуальності, при цьому дає чітко зрозуміти, що ви бачите перед собою справжнього емо. Все це ми кожного дня бачимо на свої власні очі, але мало хто знає, що являє собою емо з середини. Як кажуть самі представники цієї суб-культури- все частіше вони стикаються з тим, що у багатьох навіть дуже хороших людей дуже примітивне і поверхневе поняття про ЭМО-культуру. Багато хто вважає, що для ВСІХ емо характерне ниття, сльози, замкнутість і суїцидальні схильності.Самі емо стверджують,що Це НЕПРАВИЛЬНО! По-перше, потрібно відштовхуватися від того, що кожен "человег сцуко личность", індивідуальність, не треба всіх прирівнювати один до одного.І суб-культуру може характеризувати лише стиль музики і одягу, а емо – це не просто імідж, це світогляд, це стан душі, це стиль життя. У ЕМО не така філософія, як у готів або панків, але багато хто навіть не вникає в суть ЕМО,та стають або позерами, або антіемо. По-друге, мало хто має поняття про моральні ідеали і цінності ЕМО. Ніхто не може стати емо, якщо його ніколи не кидали. В основному всі емо- стрітеджери (straight-edge), тобто вони проти наркоманії, алкоголізму, безладних статевих зв'язків і взагалі за здоровий спосіб життя.Зі слів представників цієї суб-культури, дійсними цінностями емо визнають Емоції, СПРАВЖНІ ВІДЧУТТЯ, а не жалюгідну їх подібність. Така молодь вважає,що у цьому світі все дуже складно, дуже багатьом не вистачає любові і розуміння. Емо виражає біль, який відчуває кожен, дає йому вихід. Людина, яка створила собі емоподібну оболонку, шукає спілкування з іншими такими ж, хоче влитися в компанію.Емо припускає неповторність, винятковість твого сприйняття, справжнє самовираження, а не створення образу, який подобався б твоїм друзям і знайомим. Іноді спілкування між представниками эмо-покоління обмежується фразами "всі злі і жорсткі", "мене ніхто не любить". Емо-кіду властива кардинальна зміна настрою. Мета його життя – знайти справжню любов, чисту і всепоглинаючу, як сльози, які вони проливають.

  Категорія: Субкультури | Додав: EVIL (04.05.2008)
  Переглядів: 3571 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 4.2/13
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]