Календар

  ROOOOCK
  Четвер, 22.08.2019, 16:25
  Вітаю Вас Гість
  Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

  Каталог статей

  Головна » Статті » Різне

  Хто такі гопи?
  Хто такі Гопи???
  Як відрізнити гопа від людини?

  Гопніки дуже подібні на людей, хоча такими не являются.Чим же виділяєтся гопнік? Є декілька ознак по яким можна стовідсотково сказати, що дана істота гопнік(проте не всі перераховані далі аргументи однозначно вказують на гопніка , а тільки їх комбінація).

  Ознаки гопніків:
  1)Ну , звичайно, це зачіска, тобто повна її відсутність (не остаточна ознака гопніка).
  2)Гопи , як правило, починають свої речі із фраз типу(коли спілкуються між собою, та і не тільки):
  -Слухай , ти ,чьо....
  -Ей слишь ,ти....
  -Да , ти , слишь....
  -Ей ,ти , слишь , пацанчік....
  Ну і звичайно фрази: -Єсть сігарета?
  Також у всіх фразах не можна обійтись без мата , абсолютно не можна.
  Фрази даного типу однозначно визначають гопніка , на 120%. Наприклад візьмемо фразу "Єсть рубль одолжить?" , ну , звичайно є , проте як сказано , ні одна людина не дасть ні копійки, ну попроси по-людськи (хоча справа то не в гривні). Такі тупі вирази під силу тільки повним придуркам.
  3)Звичайно - це музичні вподобання
  -Шансон
  -Блатняк
  -Всякі попсові групи :Дискотека аварія, Руки вверх , Іванушки і тому подібне (ну, яка нормальна людина за виключенням тринадцатирічних дівчаток і гопів буде це слухати?).
  4)Форма одягу. Ви ніколи не помічали зимою дивних людей(?) , шапки яких якось дивно одягнені і ближче до затилку, чим до лоба. Причому шапки вони носять, коли на вулиці -20 градусів, так і в приміщенні +20 градусів. Якщо тобі жароко, то зніми ти шапку. Із цього вивід - це відморозки, вони ж гопніки. Дана ознака виведена тільки із спостережень за цими тварями. Та ця ознака знову-таки неоднозначно говорить про гопніка. Також є друга різновидність носіння шапки - беремо і звертаємо краї в 2-3 раза і отримуєм - дещо, носиться це дещо аналогічно попередньому.
  5)Здалеку гопів можна відрізнити по характерній скучкованості(якщо в цій кучі присутній хоч один із вищеперерахованих ознак - це гопи) і обпльованості , прокуреності, місцевості. Якщо ти бачиш таку компанію, знай - це гопніки.
  6)Це далеко не всі ознаки, просто деякі із них можуть здатись непереконливими.

  Гопніки є паразитами суспільства, гієнами. Гіени нападають весь час стадами, перед цим вони звичайно ричать і не нападають на сильного суперника - гопи поводять себя аналогічно. Чи полізе на десяток неформалів п'ятка гопніків? Ніколи. А якщо навпаки? То в любому випадку будь ласка. Чому ж вони паразити? Чому займаються всякою хєрньою, киданням, мочиловом? Коефіцієнт розумового розвитку їм не дозволяє робити нічого іншого, він занадто низький. Плюс до того ідея "правильного пацана" їм не дозволяє. Ви не помічали від них фрази "Ти чє не правильний пацан ? Ти чє лох?" , тільки справжній кретин, даун і ембіцил може задати таке питання. Як вже було сказано про згупованість і "правильного пацана" - це ж прояв стадного почуття, проте люди ж індивідуальні. Вони самі подавляють індивідуальність і від цього стають стадом - стадом баранів. Про ситуацію в армії і на зоні - це райське місце для гопів , просто справжній гоповнік. Але чого вони так старанно відмазуються від армії, це ж райські кущі для них. Ситуація з гопами в країні катастрофічна , говорять що раніше таких повних відморозів не було. Як позбутися цього, якщо гопи множаться як кролики? Росте туповате покоління.
  Хоча може бути новий клас гопів - замасковані гопи , вони маскуються під скінів і неформалів, проте ведуть себе як справжні гопи.


  Категорія: Різне | Додав: EVIL (04.05.2008)
  Переглядів: 2903 | Коментарі: 7 | Рейтинг: 4.5/11
  Всього коментарів: 7
  21.03.2011 Спам
  7. Аня
  А от я ніяк не можу зрозуміти... Поясніть будь ласка, чого якщо мені подобається носити спортивний одяг... Мене назвали "гопником"..(.

  p.s. Стаття супер)


  21.05.2010 Спам
  6. Julia
  так-так..*Хочу жити в безпечній країні,хай подохнуть гопніки-свині*!!!

  02.10.2009 Спам
  5. Юля
  Гопи подібні до астралопітеків, живуть....та ні , вони не живуть, пересуваються стадами, принижують не лише інших оточуючих, але й один одного!!!

  З таких вже не сміються, їх просто шкода!!!

  Стаття бомбезна!!!)))


  06.08.2009 Спам
  4. Criket
  патлаті чмо

  06.08.2009 Спам
  3. Criket
  гоп стоп рулить

  07.01.2009 Спам
  2. Dead Queen
  Респект.....Стаття - 5 балів(ну по старій системі)....краще напевно і не придумати)))

  21.07.2008 Спам
  1. Семенишин Ростик (Ripka)
  Колись десь вже це бачив, навіть в класі вісив під класним кутком biggrin . Файна стаття

  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]